Ευχαριστίες προς την κα Κουρίδου Όλγα , Δ/τρια Δ.Ε.Η. Λ.Κ.Π.Α. Πτολεμαΐδα και τον κ. Νίκου Αντώνη, Δ/ντή Ηλεκτρομηχανολογικής Υποστήριξης»

Η Διευθύντρια και οι Υπεύθυνοι Τομέων Μηχανολογικού και Οχημάτων του 1ου Σχολικού Εργαστηριακού Κέντρου (Σ.Ε.Κ.) Κοζάνης, ευχαριστούμε θερμά την κα Κουρίδου Όλγα και τον κ. Νίκου  Αντώνη, για τη διάθεση στο 1ο ΣΕΚ παλαιού μηχανολογικού εξοπλισμού και υλικών, τα οποία δεν είναι χρήσιμα για την υπηρεσία τους, είναι όμως πολύτιμα για την εκπαίδευση των μαθητών μας.

Είμαστε πεπεισμένοι ότι η άμεση ανταπόκρισή τους, η φιλική τους διάθεση και η δεδομένη υποστήριξή τους αποτελούν τα αδιαμφισβήτητα εχέγγυα για τη συνέχιση της εποικοδομητικής μεταξύ μας συνεργασίας. Ευελπιστούμε ότι, με τη δική τους πάντα αρωγή, τα εργαστήρια του 1ου ΣΕΚ Κοζάνης θα αποτελούν διαχρονικά το φυτώριο καταρτισμένων και ικανών τεχνιτών για τις ανάγκες της ΔΕΗ, όπως και της ευρύτερης τοπικής αγοράς εργασίας.
Με   εκτίμηση
Η Δ/νση και οι Υπεύθυνοι Τομέων του 1ου ΣΕΚ Κοζάνης