Ευχαριστίες για τη δωρεά αυτοκινήτου στο εργαστήριο οχημάτων

Η Διεύθυνση του Σχολικού Εργαστηριακού Κέντρου (Σ.Ε.Κ.) Κοζάνης και ιδιαίτερα οι καθηγητές του Τομέα Οχημάτων, ευχαριστούν θερμά την κα Παναγιωτίδου Όλγα & ΣΙΑ Ο.Ε. Κοίλα Κοζάνης Ανακύκλωση Δ. Μακεδονίας Ανακύκλωση Αυτοκινήτων, για τη διάθεση στο εργαστήριο Οχημάτων του 1ου ΣΕΚ, παλαιού αυτοκινήτου το οποίο είναι πραγματικά πολύτιμο για την εκπαίδευση των μαθητών μας.

Είμαστε πεπεισμένοι ότι η άμεση ανταπόκρισή σας, η φιλική σας διάθεση και η δεδομένη υποστήριξή σας αποτελούν τα αδιαμφισβήτητα εχέγγυα για τη συνέχιση της εποικοδομητικής μεταξύ μας συνεργασίας. Ευελπιστούμε ότι, με τη δική σας πάντα αρωγή, τα εργαστήρια οχημάτων του 1ου ΣΕΚ Κοζάνης θα αποτελούν το φυτώριο καταρτισμένων και ικανών τεχνιτών για τις ανάγκες της ευρύτερης τοπικής αγοράς εργασίας στον τομέα των οχημάτων.